b-001

Винаходи

Винахідництво – це основа інноваційного розвитку та прогресу в цілому для будь-якої країни світу. Своєчасна реєстрація винаходу і отримання патенту на нього – є запорукою добробуту винахідника і ефективного використання винаходу в бізнесі або ж в державному підприємництві. 

Проте отриманню патенту на винахід передують десятки й сотні формальностей і процедур, які на себе і бере IPR Resources. 

Проведення патентного пошуку (тобто перевірка винаходу на новизну), складання, оформлення і подача заявки на винахід в Укрпатент, а також повний її супровід до моменту отримання винахідником патенту, і підтримка чинності після – ці послуги IPR Resources надає десяткам винахідників з усієї України і з-за кордону. Окрема сфера діяльності фахівців IPR Resources – процедура зарубіжного патентування. Наші фахівці подавали заявочні документи та вели супровід діловодства аж до отримання патентів в таких країнах як США, країни Євросоюзу, Росія, Білорусь, Казахстан, В’єтнам, Китай (загалом досвід патентування в близько 40 країнах світу). 

Загалом же міжнародна процедура РСТ на сьогоднішній день дозволяє охопити 152 країни світу.

Винаходом може бути продукт (пристрій, речовина, штам мікроорганізму, культура клітин рослини і тварини тощо), процес (спосіб), а також нове застосування відомого продукту чи процесу. Термін правової охорони винаходу складає 20 років. Умовами патентоздатності для винаходу є новизна, винахідницький рівень і промислова придатність. 

Що може вважатись винаходом, а що варто реєструвати як інший об’єкт права інтелектуальної власності? IPR Resources завжди починає роботу з надання винахіднику повноформатних консультацій, задля досягнення потрібного заявнику результату.

Основні переваги:

  • Офіційне підтвердження пріоритету
  • Набуття майнових прав на винахід
  • Можливість продажу, застави, передачі у спадок майнових прав
  • Передача прав іншим сторонам на умовах ліцензування
Отримати безкоштовну консультацію